+90 212 275 48 22 – 23

MASTER PROGRAMLARI
Master programları,üniversite eğitimini tamamlamış olan öğrencilerin, kendi alanlarında veya yeni bir alanda uzmanlaşmak istedikleri bir programdır.
DEVAMINI GÖR
ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI
Liseyi yeni bitirdiyseniz, başarılı bir öğrencisiniz ve yurtdışında kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, sizi
en kaliteli ve eğitim alanında
en saygın üniversitelerine yerleştiriyoruz.
DEVAMINI GÖR
LİSE PROGRAMLARI
Dünya globalleştikçe, ülkemizde de eğitimine liseden itibaren yurtdışında devam etmek isteyen öğrenci sayısı gitgide artıyor. Gençlerin örnek aldıkları başarılı
iş adamları ve profesyonellerin önemli bir kısmının...
DEVAMINI GÖR
YAZ OKULLARI
8-17 yaş grubu için hazırlanmış yaz okulları tatilde dil öğrenmenin en iyi yoludur. Sportif aktivitelerin ve sosyal programların oldukça zengin olduğu bu okullarda, öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirmekte hem de uluslararası bir ..
DEVAMINI GÖR

Sınav Takvimi

<< < Bugün > >>
TOEFL | IELTS | SAT | ACT

Ne Dediler?

 • Sevgili Sibel ve güzel ekibiyle birlikte çalışmak büyük keyif! Canla başla her an, her konuda sürekli yanımızda oldunuz; bizi sabırla dinlediniz, sorunlarımızı anında çözdünüz ve biz kocaman bir AİLE olduk. İyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanımışız! Her şey için çok teşekkürler. Sizleri seviyoruz.

  Peri Çankırı

 • King's College benim en büyük hayalimdi ve EDUMAR Counseling bana bu yolda en buyuk desteği verirken ayrıca yol gösterdi. Her şeyimle en ince ayrıntısına kadar ugraşan, gözden geçiren, ve danışmanlıktan çok yolumu bulmamı sağlayan bir yer oldu. En büyük hayalimi gerçekleştirmemde yardımcı olan tüm EDUMAR ekibine minnettarIm.

  Tuana Eksioğlu

 • Sizin sayenizde kabul alabileceğim en mükemmel okula girdim. Her zaman beni hayale değil doğruya yönlendirdiniz. Her şey için teşekkür ederim, iyi ki varsınız!

  Zeynep Ergür

 • Sibel Hanım benim çok eski arkadaşım olmasının yanı sıra EDUMAR Counseling olarak ekibi ile vermiş olduğu hizmet olağanüstüdür. Oğlum Erim’in liseyi bitirdikten sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde üniversite tahsili için çalışmaları ve yönlendirmeleri çok profesyonelceydi. Ayrıca üniversiteye başladıktan sonra da hizmetlerini kesmeyip her türlü soruya ve yardıma aynı heyecanla yanıt vermeleri, ilgilenmeleri ve araştırmaları bizleri çok memnun etmiştir. Çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim.

  Serim Sunguroğlu

 • Üniversiteye hazırlık yıllarımda SAT, IELTS, okul ve dersler gibi birçok konuyla uğraşırken bir de karar verme ve başvuru süreci eklendi üzerine. Bu gergin ve stresli süreçte stresimi ve yükümü azaltan, karar verirken en doğru şekilde yardımcı olup yönlendiren, tek ricamda her şeyimle ilgilenen ve en çok mutluluğumu önemseye EDUMAR’a, özellikle Sibel Hanım’a teşekkürlerim etmekle bitmez. İyi ki var!

  Yaren Eminoğlu

 • EDUMAR Counseling sayesinde New York’ta çok güzel bir liseye yerleştim ve devamında da iyi bir üniversiteye kabul edildim. Her konuda çok detaylı bir şekilde ilgilendiler, danışmanlık konusunda en iyisi EDUMAR!

  Selen Zekioğlu

 • Profesyonel bir ön hazırlık dönemi, en doğru okul ve en doğru program seçimi. Sadece Türkiye'den ayrılana kadar değil, gittiğiniz ülkede eğitiminiz boyunca destek, 24 saat ulaşılabilir danışman. Öğrenci için doğru planlanmış gelecek, veli için huzurlu süreç...

  Zuhal Asfuroğlu

 • EDUMAR tanıdığım en iyi danışmanlık şirketlerinden biri. İlgi ve alakaları ile öğrencilere en iyi hizmeti vermekte, ayrıca güler yüzlü danışmanları ile size kendinizi daha ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyorlar. Eğer yurtdışında okuma düşünceniz var ise tek adresiniz EDUMAR Counseling olmalı.

  Ünal Kıranartlıoğlu

 • Sayın Sibel Hanım, Dilara Hanım ve EDUMAR’ın sevgili çalışanları ile bizim için son derece sancılı ve stresli geçen bir yılı çok şükür süper sonuçlarla geçirdik.  Sanat dallarında dünyadaki sayılı üniversitelerin, her türlü farklı yöntemi içinde kaybolma ihtimalimizi, EDUMAR’ın tecrübesi, bizi her zaman yatıştıran ve doyurucu cevapları, saat farkı olsa bile gece-gündüz her mesajda bizimle anında yanımızda oluşları gibi inanılmaz servisleriyle aştık. Sayelerinde oğlumuzun istediği okullarla ilgili başvuru sürecimiz, kabullerimiz ve kayıtlarımız sırasında aksamadık, sorun yaşanmadığı gibi ince mevzularda birebir okullarla görüşmeleri sayesinde önemli manevralar yapabildik. Böyle kritik bir danışmanlık konusu hem çocukların geleceğini taşıması hem de aileler açısından çok önemli. Doğru bir zamanlama, kocaman yürekler ve en önemlisi gerçekten çok tecrübe gerektiriyor, bunu yakın gördük ve EDUMAR’la tüm bunları yaşadığımız için şanslıyız. Tüm ekibe çok çok teşekkürler, ufkumuza katkınız büyük.

  Sevgilerimizle,

  Müge Krespi

 • Oğlumuzun hem yaz okulu hem de İngiltere'de lise seçimi ve kaydını EDUMAR Counseling aracılığı ile gerçekleştirdik. Mükemmel bir hizmet aldık. Son derece gerçekçi bir yaklaşımla, oğlumuzun becerileri ve bizim beklentilerimize uygun bir yönlendirme ile okul seçiminden vize başvurularına kadar tüm süreçte yanımızda oldular. EDUMAR ekibine çok teşekkür ederiz.

  Meriç Uluşahin

 • EDUMAR’ı iyi ki tanımışım, gönül rahatlığıyla çocuklarımı emanet edebileceğim okulları bulmamı sağladılar. Kızımı ve oğlumu yurt dışında okutmaya karar verdiğimde EDUMAR ekibi ve özellikle Sibel Hanım bana her konuda yol gösterici oldu ve tüm kaygılarımı giderdi. En doğru kararları almamı sağladığınız ve bir anne olarak beni bu derece rahatlattığınız için teşekkürler. Tekrar tekrar iyi ki varsınız. İyi ki yolum sizlerle kesişmiş.

  Yudum Aydın

 • Sevgili Sibel ve tüm EDUMAR Counseling ekibi;

  KızımDefne Tanir, bu sene 31 Temmuz-13 Ağustos 2016 tarihleri arasinda ORA yaz okuluna katıldı. Bu yaz okulundan son derece memnun kaldığımızı mutlulukla söylemek istiyorum. Gerek akademik olarak gerekse sosyal aktivite ve faaliyetlerden çok memnun kaldık. Kızım yaz okulundan dönmek istemediğini, bu geçirdiği zamanı hiç unutmayacağını söylüyor. Çok doğru bir tercih yapmışız, tüm ailelere ve gençlere tavsiye ediyoruz. Geleceğini planlarken kızıma ilham verici tecrübeler kattığını hissediyorum. Tüm EDUMAR ekibine öneri ve yardımlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.

  Bu vesile ile başarılarınızın devamını dilerim.

  Yeşim Tanır

Danışmanlık

Öğrenciler için uygun olan okulları titizlikle seçiyor ve tecrübelerimiz sayesinde öğrencileri doğru ve pozitif bir şekilde yönlendiriyoruz. Profesyonelce yürütülen danışmanlık programları ve elde edilen başarılar ile EDUMAR Counseling fark yaratmaktadır.