+90 212 275 48 22 – 23

YAZ OKULLARI > Spor Programları

Genel İngilizce eğitimi ile birlikte öğrencilerin ilgi duydukları sporları yapabilecekleri hareketli yaz kampı seçenekleridir.

Öğrenciler birebir lisanslı antrenörlerden teknik konularda eğitim almaktadırlar. Yelken, golf, basketbol, binicilik, tenis, futbol, sörf, su sporları gibi spor seçenekleri özellikle Türk öğrencilerimiz tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

İngiltere’de ve İspanya’da bulunan bazı futbol yaz kamplarında ülkenin önemli takımlarının futbol stadyumlarına giderek, hazırlık maçları seyredilebilir ve bu takımlarda oynamış veya oynayan futbolcu ve antrenörlerden deneyimlerini dinleme imkanları bulabilirler.

Aynı şekilde Amerika’da da NBA liginde yer alan basket takımlarında çalışmış/oynamış uzman sporculardan basket oyun teknikleri, kurallar, takım çalışması gibi konularda birebir dersler alınabilmektedir.

Bu programlarda teknik konuların dışında, aynı zamanda diyet ve beslenme, psikoloji, takım taktikleri ve nasıl iyi oyuncu olunur gibi kişisel gelişim eğitimleri de verilmektedir