+90 212 275 48 22 – 23

ÖZEL PROGRAMLAR > Staj Programları

Bugünün rekabete dayalı iş dünyasında, akıcı bir İngilizcenizin olması mesleğinizde başarıya ulaşmanız için önemli bir unsurdur. Hem akıcı bir yabancı dili hem de yabancı dilini işyerinde kullanma deneyimi olanlar bu rekabet ortamında bir adım önde olma avantajını yakalamış olacaklardır.

Orta düzey ve üzeri yabancı dil bilgisine sahip olan ve en az dört hafta yoğun dil kurslarına katılan öğrenciler, yurtdışında bulunan dil okullarının aracı oldukları, yabancı bir şirkette en az 4 hafta en çok 24 hafta ücretsiz staj yapabilirler.

Bu sayede bu programa katılanlar dil bilgilerini pratiğe dökme şansı ve yabancı bir şirkette çalışmanın avantajları/dezavantajlarını yakından tanıma olanağı bulurlar. Staj programı süresince herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.

Öğrenciler Finans, Reklam, Genel Yönetim, Mimarlık, İşletme, Bilgisayar, Eğitim, Moda, Grafik Tasarımı, Turizm ve Otelcilik, Uluslararası Ticaret, Hukuk, Pazarlama, Müzik Endüstrisi, Halkla İlişkiler gibi alanlarda uzmanlaşmış şirketlerde staj yapabilmektedirler.