+90 212 275 48 22 – 23

Ekibimiz

SİBEL PAKSOY - Direktör

Ortaokul ve liseyi Üsküdar Amerikan Lisesi’nde okudu. 1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirdi.

Hewlett - Packard ve Futurekids Bebek Merkezi’ndeki çalışmalarının ardından 2002 yılında Edumar’da eğitim danışmanlığı kariyerine başladı. 2013 yılında Edumar Eğitim Market firmasını EDUMAR Counseling olarak yeni adresine taşıdı. Üniversite, master, yaz okulu gibi alanlardaki bilgi birikimini öğrencilerle paylaşmakta ve birçok eğitim programı için öğrencilerine yön vermektedir.

sibel.paksoy@edumarcounseling.com

BURCU ÖNKOL

2002 yılında Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Edumar Eğitim Market firmasında yönetici asistanı ve eğitim danışmanı olarak çalışma hayatına başladı.

11 yıldan bu yana yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin akademik geçmişlerini, kişisel özelliklerini ve kariyer hedeflerini göz önünde bulundurarak doğru program ve ülke seçiminde yardımcı olmaktadır.

2013 yılı itibarıyla EDUMAR Counseling firmasında Eğitim Danışmanı olarak yurt dışı eğitim sektöründe ki kariyerine devam etmektedir.

burcu.onkol@edumarcounseling.com

DİLARA EFE

2014 yılında Plato Meslek Yüksekokulu Radyo ve TV Programcılığı bölümünden mezun oldu. 2012-2013 Eğitim-Ögretim döneminde Parkland College, Amerika Birleşik Devletleri'nde Ses ve Video Produksiyonu üzerine eğitim aldı.

Farklı bir sektörde kariyer basamaklarını çıkmayı amaçlamış ve 2015 yılı itibarıyla EDUMAR Counseling firmasında Eğitim Danışmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır.

dilara@edumarcounseling.com

AYLİN CEYLA ÇENGELLİ

2017 yılında Sakarya Üniversitesi Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Çeşitli otellerde staj yaptıktan sonra 2017 yılının yazında Amerika Birleşik Devletlerinde bir değişim programına (Work and Travel) katıldı.

Türkiyeye döndükten sonra kendi gibi öğrencilerin yurtdışı kültürlerini görmelerini ve eğitim almalarını amaçlayarak 2018 yılında EDUMAR Counseling firmasında çalışmaya başladı.

ceyla@edumarcounseling.com